منو
Your Cart

لوله مبلی 16 ضخامت 0.7 درپاد

لوله مبلی 16 ضخامت 0.7 درپاد
لوله مبلی 16 ضخامت 0.7 درپاد
3,230تومان
از دیروز تغییری در قیمت نبوده است
آخرین به روز رسانی: 1398-9-26
مشاهده تمام محصولات کارخانه: گروه صنعتی درپاد تبریز

نمودار قیمت

توضیحات

لوله‌های مبلی به لوله سبک هم معروفند که به علت نیاز صنعت به مقاومت بالا و وزن کم تولید شده اند و می توان گفت که لوله‌های مبلی توسط نورد سرد و با استفاده از ورق های روغنی تولید می شوند که مقاومت بسیار زیادی دارند و وزن پایین آنها باعث شده که در صنایع مختلف لوازم خانگی و اتومبیل سازی و غیره مورد استفاده واقع شوند .

اما ممکن است اسم لوله مبلی را با نام لوله سبک یا لوله روغنی هم بشنوید. از جمله خصوصیات اصلی ویژه لوله مبلی دقت بالا در ضخامت و کیفیت سطحی مناسب باشد و همچنین دارای قابلیت آبکاری شدن و کشش سرد و شکل گیری خوبی هستند.

همانطور که گفته شد لوله مبلی یا لوله سبک بیشترین کاربرد را در صنعت و ساختمان سازی دارد و ضخامت آنها معمولاً از  0.04 میلیمتر تا 1.5 میلیمتر می باشد.

به طور کلی می توان گفت که دو نوع لوله سبک تولید می شود که یکی بدون درز بوده و دیگری لوله های سبک یک درز با جوش ممتد می باشد.

این دو نوع لوله با هم تفاوت هایی دارند که بعلت کاربرد آنها می باشد و در صنعت مبل سازی ، ساخت کانکس و کانتینر و لوازم برقی و همچنین ساخت ماشین آلات و خودرو و صنایع نظامی، قطعات صنعتی، ناودان و غیره استفاده می شوند .

 قیمت لوله های مبلی یا سبک در واحد وزن محاسبه میشود و قیمت لوله مبلی ارتباط مستقیم با ضخامت لوله ها دارد . در حال حاضر کارخانه های مختلفی در این زمینه فعالیت دارند .

مشخصات محصول

ویژگی های محصول
ضخامت (mm) 0.7
سایز 16
حالت 6 متری
محل بارگیری کارخانه
کارخانه گروه صنعتی درپاد تبریز
استاندارد درز مستقیم