منو
Your Cart

لوله مبلی 25 ضخامت 1 سپنتا

لوله مبلی 25 ضخامت 1 سپنتا
لوله مبلی 25 ضخامت 1 سپنتا
7,200تومان
از دیروز تغییری در قیمت نبوده است
آخرین به روز رسانی: 1398-9-26
مشاهده تمام محصولات کارخانه: شرکت لوله و پروفیل سپنتا

نمودار قیمت

توضیحات

لوله‌های مبلی به لوله سبک هم معروفند که به علت نیاز صنعت به مقاومت بالا و وزن کم تولید شده اند و می توان گفت که لوله‌های مبلی توسط نورد سرد و با استفاده از ورق های روغنی تولید می شوند که مقاومت بسیار زیادی دارند و وزن پایین آنها باعث شده که در صنایع مختلف لوازم خانگی و اتومبیل سازی و غیره مورد استفاده واقع شوند .

اما ممکن است اسم لوله مبلی را با نام لوله سبک یا لوله روغنی هم بشنوید. از جمله خصوصیات اصلی ویژه لوله مبلی دقت بالا در ضخامت و کیفیت سطحی مناسب باشد و همچنین دارای قابلیت آبکاری شدن و کشش سرد و شکل گیری خوبی هستند.

همانطور که گفته شد لوله مبلی یا لوله سبک بیشترین کاربرد را در صنعت و ساختمان سازی دارد و ضخامت آنها معمولاً از  0.04 میلیمتر تا 1.5 میلیمتر می باشد.

به طور کلی می توان گفت که دو نوع لوله سبک تولید می شود که یکی بدون درز بوده و دیگری لوله های سبک یک درز با جوش ممتد می باشد.

این دو نوع لوله با هم تفاوت هایی دارند که بعلت کاربرد آنها می باشد و در صنعت مبل سازی ، ساخت کانکس و کانتینر و لوازم برقی و همچنین ساخت ماشین آلات و خودرو و صنایع نظامی، قطعات صنعتی، ناودان و غیره استفاده می شوند .

 قیمت لوله های مبلی یا سبک در واحد وزن محاسبه میشود و قیمت لوله مبلی ارتباط مستقیم با ضخامت لوله ها دارد . در حال حاضر کارخانه های مختلفی در این زمینه فعالیت دارند .

مشخصات محصول

ویژگی های محصول
ضخامت (mm) 1
سایز 25
حالت 6 متری
محل بارگیری کارخانه
کارخانه شرکت لوله و پروفیل سپنتا
استاندارد درز مستقیم