منو
Your Cart

ورق

راهنمای خرید ورق

برای خرید ورق های آهنی بهتر است اطلاعات مفیدی در مورد این ورق ها داشته باشید تا بتوانید با توجه به این اطلاعات ورق مورد نیاز خود را خریداری کنید. ورق ها در دو نوع نورد سرد و گرم تولید می شوند، ورق های نورد گرم که حاصل آن ورق های سیاه و ورق های نورد سرد که حاصل آن ورق های روغنی است. ورق ها در برابر ضربه و خوردگی مقاوم بوده و انجام کار روی آنها و شکل گیری آنها راحت تر می باشد. علاوه بر این ها استفاده از ورق ها باعث صرفه جویی در هزینه ها شده و از نظر اقتصادی نیز مناسب هستند. بر روی ورق های نورد سرد عملیاتی برای جلوگیری از زنگ زدگی انجام شده سپس این ورق ها اسید شویی و روغن کاری می شوند از این جهت معمولا ورق های نورد سرد از نورد گرم گران تر هستند.


قیمت ورق

در تعیین قیمت ورق های آهنی عوامل مختلفی از جمله نوع ورق، ضخامت، ابعاد و کارخانه تولید آن تاثیر گذار بوده  و قیمت آن ها دائم در حال تغییر می باشد. همچنین قیمت ارز، میزان صادرات و واردات و مهم تر از همه میزان تقاضا در بورس نیز بر قیمت این ورق ها تاثیر می گذارند. از این رو معمولا قیمت ورق های آهنی روزانه تغییر کرده و در صورتی که قصد خرید دارید در روز ثبت سفارش قیمت آنها را بررسی کنید.


خرید ورق

اگر قصد خرید ورق های آهنی را دارید بهتر است ابتدا نوع ورقی که احتیاج دارید را با توجه به کاربرد، ضخامت و ابعاد مد نظرتان مشخص کنید. سپس قیمت های روز را بررسی کرده و با توجه به تمام این اطلاعات، کارخانه و برندی را که قصد خرید از آنها را دارید انتخاب و اقدام به ثبت سفارش نمایید. همکاران ما در تمام این مراحل آماده پاسخگویی به سوالات شما و ثبت سفارش شما از کارخانه مد نظرتان هستند.


قیمت ورق آهن

همانطور که در بالا گفته شد قیمت ورق های آهنی دائم در حال تغییر بوده و شما باید حتما قبل از خرید از نوسانات و قیمت به روز آنها اطلاع حاصل کرده و سپس اقدام به خرید کنید.


ورق روس

کارخانه تولید آهن و فولاد ماگنیتوگورسک سومین کارخانه بزرگ روسیه ای است که در زمینه تولید ورق های فولادی، سنگ آهن و چدن فعالیت می کند. واردات ورق های فولادی در ایران معمولا از این شرکت انجام شده و ورق های فولادی آن به ورق های روسی یا ورق های MMK معروف هستند. 


ورق شرکت لوله و پروفیل آریا افق پاسارگاد

شرکت لوله و پروفیل آریا افق پاسارگاد یکی از شرکت هایی است که در زمینه تولید ورق های فولادی و لوله و پروفیل فعالیت دارد. این کارخانه از سال 1383 در شهرک صنعتی شمس آباد شروع به فعالیت کرده است. محصولات تولیدی آن عبارت از لوله های فولادی و داربستی، پروفیل های مخصوص درب و پنجره، پروفیل های مخصوص ساختمانی و صنعتی 6 متری و ورق سیاه هستند.


ورق شرکت لوله و پروفیل مبتکران صبا

کارخانه مبتکران صبا در شهرک صنعتی رازی در جاده اصفهان شیراز واقع شده است. این کارخانه خط تولید محصولات زیادی از جمله لوله و پروفیل، تسمه کرومیت، نبشی پرسی، تسمه ماشین کاری، ورق سیاه، لوله داربستی را دارد.


ورق شرکت نورد و تولید قطعات فولادی

این شرکت در سال 1347 در جاده قدیم کرج تاسیس شده و یکی از مجهز ترین کارخانجات تولیدی و تخصصی در ساخت تجهیزات صنایع سنگین و پتروشیمی کشور می باشد. این کارخانه در سال های اولیه با هدف ایجاد کارخانه ذوب و ریخته گری فولاد، ماشین سازی و ساخت تجهیزات صنعتی شروع به فعالیت کرد و برای اولین بار فولاد آلیاژی را در ایران تولید کرد. این کارخانه بعد ها ساخت ورق های فولادی تخت را هم به تولیدات خود اضافه کرد.


ورق کارخانه شهرکرد

کارخانه شهر کرد در سال 1384 تاسیس شده و شروع بع فعالیت کرده است این کارخانه در طول سال 400 هزار تن ورق های فولادی تولید کرده و بخشی از تولیدات خود را به کشورهای همسایه صادر می کند. تولیدات این کارخانه بیشتر در صنعت خودرو سازی مورد استفاده قرار می گیرد.


ورق فولاد امیر کبیر کاشان

شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در سال 1379 به بهره برداری رسیده و در زمینه تولید ورق گالوانیزه با روش غوطه وری گرم فعالیت می کند. این کارخانه سالانه بیش از 130 هزار تن ورق گالوانیزه تولید می کند. کارخانه امیرکبیر کاشان از نظر جغرافیایی در محل مناسبی قرار داشته و فاصله آن به جاده ترانزیتی و راه آهن کم است از این نظر حمل و نقل تولیدات آن به جاهای مختلف کشور با سرعت و آسودگی بیشتری انجام می شود.


ورق فولاد اکسین خوزستان

این کارخانه در سال 1388 شروع به فعالیت کرده و در حال حاضر تولیدات آن به بیش از 600 هزار تن در سال رسیده است. ورق های فولادی تولید شده در این کارخانه برای صنایع ساختمان سازی، خودرو سازی، کشتی سازی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.


ورق فولاد غرب

شرکت فولاد غرب آسیا در سال 1383 تاسیس شد. این کارخانه با هدف تولید سالانه 550 هزار تن ورق های نورد سرد تاسیس و به فعالیت می پردازد. محصولات تولیدی این کارخانه در صنایع خودرو سازی، لوازم خانگی، ساختمان، قوطی سازی برای صنایع بسته بندی مثل  کنسرو و رنگ های صنعتی استفاده می شود.


ورق فولاد مبارکه اصفهان

فولاد مبارکه اصفهان یکی از بزرگترین واحد های صنعتی کشور بوده و در سال 1360 فعالیت خود را آغاز کرده است. این کارخانه در حال حاضر سالانه 6/2 میلیون تن ورق های فولادی تولید کرده و بخش عمده ای از نیاز کشور به این ورق ها را تامین می کند. 


ورق فولاد کاویان

شرکت کاویان در سال 1372 تاسیس شده و اولین شرکت تولیدی ورق های سنگین فولادی است. این کارخانه همچنین ورق های فولادی و اسلب نازک را با استاندارد جهانی Jis ، ASTM ، EN و DIN و با مجهز ترین دستگاه ها تولید می کند. کارخانه فولاد کاویان در سال 840 هزار تن ورق فولادی تولید می کند که علاوه بر تامین نیازهای داخلی بخشی از محصولات خود را به کشورهای دیگر صادر می نماید.


ورق لوله و پروفیل امید البرز

این شرکت در سال 1383 تاسیس شده و علاوه بر صادرات و واردات، دارای خطوط تولید سالانه 100 هزار تن لوله و پروفیل نیز می باشد. این شرکت علاوه بر لوله و پروفیل قوطی های بسته بندی و لوله های داربستی نیز تولید می نماید. محصولات فولادی این شرکت نیز ورق های آلیاژی و تیر آهن سبک و سنگین می باشد.


ورق لوله و پروفیل صبح پارسیان

شرکت صبح پارسیان یکی از شرکت های تابعه بانک پارسیان می باشد که در مشهد، تهران و تاکستان شعبه داشته و از سال 1394 فعالیت خود را آغاز کرده است. محصولات تولیدی این کارخانه شامل ورق های نورد گرم، ورق های نورد سرد، میل گرد، لوله های اسپیرال و تیر آهن می باشد.


ورق لوله و پروفیل فولادی اصفهان

کارخانه فولادی اصفهان یکی از کارخانه های قدیمی در زمینه تولید محصولات فولادی بوده و بیش از 130 نوع محصول فولادی را تولید می نماید. از محصولات این شرکت می توانیم به انواع ورق های فولادی، لوله و پروفیل، قوطی بسته بندی، تیر سینوسی و جرثقیل و انواع کرکره و فرمینگ های گالوانیزه اشاره کنیم.


ورق لوله و پروفیل مشهد

کارخانه لوله و پروفیل مشهد یکی از مهم ترین کارخانه های تولید لوله و پروفیل می باشد. پروفیل های باز، پروفیل های خاص و شکل دار، پروفیل های درب و پنجره و قوطی های مربع و مستطیل از تولیدات این کارخانه محسوب می شوند.


ورق لوله و پروفیل موکریان

شرکت موکریان در شهرستان بوکان واقع شده است. این شرکت دارای 35 سال سابقه تولید آهن آلات و 8 سال ساخت انواع لوله  پروفیل می باشد. محصولات این کارخانه عبارت هستند از پروفیل درب و پنجره، پروفیل Z، پروفیل چهار چوب، پروفیل قوطی، ورق شیروانی، سه پر آهنی، ناودانی، نبشی، تسمه، سه پر آهنی، انواع لوله و شیت.


ورق لوله و پروفیل نیکان پروفیل

نیکان پروفیل در سال 1364 تاسیس شده و محصولاتی مثل انواع پروفیل، قوطی، زهوار، پروفیل درب و پنجره و سایر محصولات پروفیلی را تولید می نماید.


ورق مجتمع فولاد سبا

مجتمع فولاد سبا از مجتمع های تولید ورق های فولادی است که از سال 1381 فعالیت خود را آغاز کرده است. این مجموعه دارای واحد های ریخته گری تختال نازک، واحد فولاد سازی و واحد تولید ورق نورد گرم می باشد.


ورق مجتمع فولاد گیلان

مجتمع فولاد گیلان بزرگترین مجتمع تولید ورق های فولادی در بخش خصوصی است. این مجتمع در شمال کشور واقع شده و در زمینه تولید ورق های فولادی نورد گرم، نورد سرد و ورق های گالوانیزه فعالیت می کند. این مجتمع سالانه 2.5 میلیون تن ورق نورد گرم و 500 هزار تن ورق نورد سرد تولید می کند.


ورق مجتمع فولادی روی اندود کاوه

در سال 1373 شرکت آهن پوش در شهرک کاوه در نزدیکی سائه مجتمع روی اندود را تاسیس می کند و فعالیت خود را بدین وسیله گسترش می دهد. این مجتمع محصولاتی چون ورق گالوانیزه، ورق گالوانیزه رنگی، ورق روغنی، ورق های فرم دار و عرشه فولادی را تولید می کند.


ورق مجتمع نورد فولاد کسری

این مجتمع در سال 1379 در اراک تاسیس شده و به تولید فولاد های کربنی و ساختمانی به ظرفیت اسمی 120 هزار تن می پردازد.


ورق نورد و لوله اهواز

شرکت نورد و لوله اهواز در سال 1350 بهره برداری شده و در زمینه تولید ورق های گرم فولادی، کلاف ورق گرم اسید شویی شده روغنی، تسمه ورق تخت، لوله های سیاه و پروفیل، لوله های گالوانیزه، لوله های گاز، پروفیل چهار گوش با مقاطع مربع و مستطیل فعالیت می کند.


ورق هفت الماس

شرکت هفت الماس در سال 1375 تاسیس شده و محصولات تولیدی آن شامل ورق اسید شویی، ورق سرد، ورق گالوانیزه، ورق گالوالوم، ورق رنگی و لوله و پروفیل می باشد. محصولات این کارخانه علاوه بر تامین بخشی از نیاز بازار داخلی، صادر نیز می شوند.


ورق گروه صنعتی فولاد بهمن

گروه صنعتی بهمن در سال 1390 فعالیت خودر ار در قائمشهر استان مازندارن آغاز کرده است. از محصولات متعدد این کارخانه می توانیم به ایجاد پوشش های پی وی سی و لمینیت بر روی کویل های فولادی، ورق رنگی و گالوانیزه اشاره کرد.


ورق گروه کارخانجات نورد و لوله سمنان

در سال 1372 کارخانه نورد و لوله سمنان در زمینه تولید انواع پروفیل و لوله های فولادی درز جوش تاسیس شد. حجم تولیدات این کارخانه تا سال 1377 به 1200 متریک تن رسید که پیشرفت بسیار خوبی برای این کارخانه محسوب میشد. تولید کارخانه سمنان علاوه بر تامین نیازهای داخلی به کشورهای حوزه خلیج فارس و اروپایی نیز صادر می شود.


ورق فولاد مبارکه اصفهان

نام محصول عرض (mm) حالت ضخامت (mm) محل بارگیری استاندارد قیمت نمودار قیمت
ورق رنگی 0٫4 فولاد مبارکه 1250 سفید یخچالی به روز رسانی: 1399-1-20 1250 رول 0.4 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق رنگی 0٫4 فولاد مبارکه 1250 قرمز رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.4 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق رنگی 0٫4 فولاد مبارکه 1250 نارنجی رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.4 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق رنگی 0٫5 فولاد مبارکه 1250 قهوه ای سوخته رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق رنگی 0٫6 فولاد مبارکه 1250 سفید یخچالی رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.6 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق رنگی 0٫7 فولاد مبارکه 1250 آبی رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.7 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق رنگی 0٫7 فولاد مبارکه 1250 سفید یخچالی رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.7 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق رنگی آبی 0.5 رول 1250 مبارکه به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.5 5017 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق رنگی سفید 0.5 رول 1250 مبارکه به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.5 9016 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق رنگی قرمز 0.5 رول 1250 مبارکه به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.5 3000 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق رنگی نارنجی 0.5 رول 1250 مبارکه به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.5 2004 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق رنگی پرتقالی 0.5 رول 1250 مبارکه به روز رسانی: 1398-10-14 1250 رول 0.5 1028 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫4 فولاد مبارکه 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 0.4 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫5 فولاد مبارکه 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 0.5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫5 فولاد مبارکه 1250 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫6 فولاد مبارکه 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 0.6 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫6 فولاد مبارکه 1250 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.6 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫8 فولاد مبارکه 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 0.8 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫8 فولاد مبارکه 1250 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.8 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫9 فولاد مبارکه 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 0.9 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫9 فولاد مبارکه 1250 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.9 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 1 فولاد مبارکه 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 1 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 1 فولاد مبارکه 1250 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 1 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 1٫25 فولاد مبارکه 1250 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 1.25 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 1٫5 فولاد مبارکه 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 1.5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 1٫5 فولاد مبارکه 1250 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 1.5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 2 فولاد مبارکه 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 2 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 2 فولاد مبارکه 1250 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 2 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 10 فولاد مبارکه 1500 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1500 رول 10 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 10 فولاد مبارکه 6000*1500 فابریک به روز رسانی: 1398-10-23 6000*1500 فابریک 10 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 12 رول 1500 فولاد مبارکه به روز رسانی: 1398-11-5 1500 رول 12 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 12 فولاد مبارکه 6000*1500 فابریک به روز رسانی: 1398-10-23 6000*1500 فابریک 12 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 15 رول 1500 فولاد مبارکه به روز رسانی: 1398-11-5 1500 رول 15 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 15 فابریک 1500 فولاد مبارکه به روز رسانی: 1398-10-30 6000*1500 فابریک 15 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 2 رول 1000 فولاد مبارکه به روز رسانی: 1398-10-18 1000 رول 2 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 2 فولاد مبارکه رول 1250 به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 2 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 2.5 رول 1250 فولاد مبارکه به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 2.5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 3 فابریک 1500 فولاد مبارکه به روز رسانی: 1398-9-22 1500 فابریک 3 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 3 فولاد مبارکه 1250 رول ST37 به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 3 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 3 فولاد مبارکه 1500 رول ST37 به روز رسانی: 1398-11-5 1500 رول 3 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 4 فابریک 1500 فولاد مبارکه به روز رسانی: 1398-9-22 1500 فابریک 4 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 4 فولاد مبارکه 1250 رول ST37 به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 4 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 4 فولاد مبارکه 1500 رول ST37 به روز رسانی: 1398-11-5 1500 رول 4 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 5 فابریک 1500 فولاد مبارکه به روز رسانی: 1398-9-22 1500 فابریک 5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 5 فولاد مبارکه 1500 رول به روز رسانی: 1398-10-23 1500 رول 5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 6 فابریک 1500 فولاد مبارکه به روز رسانی: 1398-10-23 6000*1500 فابریک 6 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 6 فولاد مبارکه 1500 رول به روز رسانی: 1398-10-29 1500 رول 6 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 8 فولاد مبارکه 1500 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1500 رول 8 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 8 فولاد مبارکه 6000*1500 فابریک به روز رسانی: 1398-10-30 6000*1500 فابریک 8 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0.5 رول 1000 فولاد مبارکه به روز رسانی: 1398-10-1 1000 رول 0.5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0.5 رول 1250 فولاد مبارکه به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0.6 رول 1000 فولاد مبارکه به روز رسانی: 1398-9-22 1000 رول 0.6 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0.6 رول 1250 فولاد مبارکه به روز رسانی: 1398-11-1 1250 رول 0.6 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار

ورق فولاد اکسین خوزستان

نام محصول عرض (mm) حالت ضخامت (mm) محل بارگیری استاندارد قیمت نمودار قیمت
ورق سیاه 10 اکسین اهواز 6000*2000 فابریک کارخانه به روز رسانی: 1398-10-29 6000*2000 فابریک 10 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 10 فابریک 2000 فولاد اکسین به روز رسانی: 1398-10-29 2000 فابریک 10 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 20 اکسین اهواز 12000*2000 فابریک به روز رسانی: 1398-11-5 12000*2000 فابریک 20 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 35 اکسین اهواز 12000*2000 فابریک به روز رسانی: 1398-11-5 12000*2000 فابریک 35 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 35 اکسین اهواز 6000*2000 فابریک به روز رسانی: 1398-10-25 6000*2000 فابریک 35 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 40 اکسین اهواز 12000*2000 فابریک به روز رسانی: 1398-11-5 12000*2000 فابریک 40 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 50 اکسین اهواز 12000*2000 فابریک به روز رسانی: 1398-11-5 12000*2000 فابریک 50 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 50 اکسین اهواز 6000*2000 فابریک به روز رسانی: 1398-11-5 6000*2000 فابریک 50 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 60 اکسین اهواز 6000*2000 فابریک به روز رسانی: 1398-11-5 6000*2000 فابریک 60 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 70 اکسین اهواز 6000*2000 فابریک به روز رسانی: 1398-11-5 6000*2000 فابریک 70 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 8 اکسین اهواز 6000*2000 فابریک به روز رسانی: 1398-10-29 6000*2000 فابریک 8 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار

ورق فولاد کاویان

نام محصول عرض (mm) حالت ضخامت (mm) محل بارگیری استاندارد قیمت نمودار قیمت
ورق سیاه 10 فابریک 1500 فولاد کاویان به روز رسانی: 1398-10-22 6000*1500 فابریک 10 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 10 کاویان 6000*1250 فابریک به روز رسانی: 1398-10-22 6000*1250 فابریک 10 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 12 فابریک 1500 فولاد کاویان به روز رسانی: 1398-9-30 6000*1500 فابریک 12 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 12 کاویان 6000*1250 فابریک به روز رسانی: 1398-10-22 6000*1250 فابریک 12 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 15 فابریک 1500 فولاد کاویان به روز رسانی: 1398-10-22 6000*1500 فابریک 15 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 15 کاویان 6000*1200 فابریک به روز رسانی: 1398-10-16 6000*1200 فابریک 15 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 20 فابریک 1500 فولاد کاویان به روز رسانی: 1398-10-22 6000*1500 فابریک 20 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 25 فابریک 1500 فولاد کاویان به روز رسانی: 1398-10-22 6000*1500 فابریک 25 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 25 کاویان 6000*1250 فابریک به روز رسانی: 1398-10-16 6000*1250 فابریک 25 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 30 کاویان 6000*1500 فابریک به روز رسانی: 1398-10-16 6000*1500 فابریک 30 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 35 کاویان 6000*1250 فابریک به روز رسانی: 1398-11-5 6000*1250 فابریک 35 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 40 فابریک 1500 فولاد کاویان به روز رسانی: 1398-10-7 6000*1500 فابریک 40 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 8 فابریک 1250 فولاد کاویان به روز رسانی: 1398-10-22 1250 فابریک 8 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار

ورق مجتمع فولاد گیلان

نام محصول عرض (mm) حالت ضخامت (mm) محل بارگیری استاندارد قیمت نمودار قیمت
ورق سیاه 3 رول 1000 گیلان به روز رسانی: 1398-9-21 1000 رول 3 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 5 رول 1000 گیلان به روز رسانی: 1398-9-12 1000 رول 5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 10 رول 1000 گیلان به روز رسانی: 1398-11-1 1000 رول 10 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 10 گیلان 1250 رول ST37 به روز رسانی: 1398-10-1 1250 رول 10 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 10 گیلان 1250*6000 شیت ST37 به روز رسانی: 1398-11-5 1250*6000 شیت 10 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 12 رول 1000 گیلان به روز رسانی: 1398-9-22 1000 رول 12 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 15 رول 1000 گیلان به روز رسانی: 1398-9-22 1000 رول 15 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 2 رول 1000 گیلان به روز رسانی: 1398-10-16 1000 رول 2 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 2.5 رول 1000 گیلان به روز رسانی: 1398-9-22 1000 رول 2.5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 35 فابریک 1000 گیلان به روز رسانی: 1398-9-22 6000*1000 فابریک 35 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 35 فابریک 1250 گیلان به روز رسانی: 1398-9-22 6000*1250 فابریک 35 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 4 رول 1000 گیلان به روز رسانی: 1398-9-22 1000 رول 4 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 6 رول 1000 گیلان به روز رسانی: 1398-11-1 1000 رول 6 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 8 رول 1000 گیلان به روز رسانی: 1398-11-1 1000 رول 8 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق سیاه 8 رول 1250 گیلان به روز رسانی: 1398-10-22 1250 رول 8 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار

ورق هفت الماس

نام محصول عرض (mm) حالت ضخامت (mm) محل بارگیری استاندارد قیمت نمودار قیمت
ورق رنگی آبی 0.5 رول 1250 هفت الماس به روز رسانی: 1398-9-26 1250 رول 0.5 5015 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق رنگی سبز 0.50 رول 1250 هفت الماس به روز رسانی: 1398-9-26 1250 رول 0.5 6024 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق رنگی سفید 0.5 رول 1250 هفت الماس به روز رسانی: 1398-9-26 1250 رول 0.5 9016 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق رنگی قرمز 0.5 رول 1250 هفت الماس به روز رسانی: 1398-9-26 1250 رول 0.5 3000 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق رنگی نارنجی 0.5 رول 1250 هفت الماس به روز رسانی: 1398-9-26 1250 رول 0.5 2004 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق رنگی پرتقالی 0.5 رول 1250 هفت الماس به روز رسانی: 1398-9-26 1250 رول 0.5 1028 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫3 هفت الماس 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 0.3 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫4 هفت الماس 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 0.4 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫4 هفت الماس 1250 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.4 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫5 هفت الماس 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 0.5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫5 هفت الماس 1250 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫6 هفت الماس 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 0.6 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫6 هفت الماس 1250 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.6 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫7 هفت الماس 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 0.7 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫7 هفت الماس 1250 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.7 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 1 هفت الماس 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 1 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 1 هفت الماس 1250 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 1 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 2 هفت الماس 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 2 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 2 هفت الماس 1250 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 2 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0.5 رول 1000 هفت الماس به روز رسانی: 1398-11-3 1000 رول 0.5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0.6 رول 1000 هفت الماس به روز رسانی: 1398-11-3 1000 رول 0.6 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0.7 رول 1000 هفت الماس به روز رسانی: 1398-11-3 1000 رول 0.7 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0.8 رول 1000 هفت الماس به روز رسانی: 1398-11-3 1000 رول 0.8 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0.9 رول 1000 هفت الماس به روز رسانی: 1398-11-2 1000 رول 0.9 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0٫4 هفت الماس 1000 به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 0.4 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0٫4 هفت الماس 1250 به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.4 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0٫5 هفت الماس 1250 به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0٫55 هفت الماس 1000 به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 0.55 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0٫55 هفت الماس 1250 به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.55 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0٫6 هفت الماس 1250 به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.6 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0٫7 هفت الماس 1250 به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.7 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0٫8 هفت الماس 1250 به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.8 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0٫9 هفت الماس 1250 به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.9 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 1 رول 1000 هفت الماس به روز رسانی: 1398-11-2 1000 رول 1 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 1 هفت الماس 1250 به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 1 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 1.25 رول 1000 هفت الماس به روز رسانی: 1398-11-2 1000 رول 1.25 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 1.5 رول 1000 هفت الماس به روز رسانی: 1398-11-2 1000 رول 1.5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 1٫25 هفت الماس 1250 به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 1.25 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 1٫5 هفت الماس 1250 به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 1.5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 2 رول 1000 هفت الماس به روز رسانی: 1398-11-2 1000 رول 2 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 2 هفت الماس 1250 به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 2 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 2.5 رول 1000 هفت الماس به روز رسانی: 1398-11-1 1000 رول 2.5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 2٫5 هفت الماس 1250 به روز رسانی: 1398-11-1 1250 رول 2.5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار

ورق فولاد غرب

نام محصول عرض (mm) حالت ضخامت (mm) محل بارگیری استاندارد قیمت نمودار قیمت
ورق روغنی 0٫4 فولاد غرب 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 0.4 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫5 فولاد غرب 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 0.5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫5 فولاد غرب 1250 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫6 فولاد غرب 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 0.6 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫6 فولاد غرب 1250 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.6 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫7 فولاد غرب 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 0.7 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫7 فولاد غرب 1250 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.7 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫8 فولاد غرب 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 0.8 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫8 فولاد غرب 1250 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.8 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫9 فولاد غرب 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 0.9 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫9 فولاد غرب 1250 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.9 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 1 فولاد غرب 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 1 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 1 فولاد غرب 1250 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 1 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 1٫2 فولاد غرب 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 1.2 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 1٫2 فولاد غرب 1250 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 1.2 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 1٫5 فولاد غرب 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 1.5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 1٫5 فولاد غرب 1250 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 1.5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 2 فولاد غرب 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 2 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 2 فولاد غرب 1250 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 2 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار

ورق روس

نام محصول عرض (mm) حالت ضخامت (mm) محل بارگیری استاندارد قیمت نمودار قیمت
ورق روغنی 0٫5 M.M.K 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 0.5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫5 M.M.K 1250 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫6 M.M.K 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 0.6 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫6 M.M.K 1250 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.6 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫7 M.M.K 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 0.7 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫7 M.M.K 1250 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.7 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫8 M.M.K 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 0.8 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫8 M.M.K 1250 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.8 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫9 M.M.K 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 0.9 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 0٫9 M.M.K 1250 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.9 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 1 M.M.K 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 1 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 1 M.M.K 1250 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 1 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 1٫25 M.M.K 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 1.25 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 1٫25 M.M.K 1250 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 1.25 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 1٫5 M.M.K 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 1.5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 1٫5 M.M.K 1250 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 1.5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 2 M.M.K 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 2 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 2٫5 M.M.K 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 2.5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 2٫5 M.M.K 1250 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 2.5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق روغنی 3 M.M.K 1000 رول به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 3 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار

ورق فولاد امیر کبیر کاشان

نام محصول عرض (mm) حالت ضخامت (mm) محل بارگیری استاندارد قیمت نمودار قیمت
ورق گالوانیزه 0.5 رول 1000 فولاد امیر کبیر کاشان به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 0.5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0.5 رول 1250 فولاد امیر کبیر کاشان به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0.6 رول 1000 فولاد امیر کبیر کاشان به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 0.6 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0.6 رول 1250 فولاد امیر کبیر کاشان به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.6 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0.7 رول 1000 فولاد امیر کبیر کاشان به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 0.7 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0.7 رول 1250 فولاد امیر کبیر کاشان به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.7 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0.8 رول 1000 فولاد امیر کبیر کاشان به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 0.8 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0.8 رول 1250 فولاد امیر کبیر کاشان به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.8 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0.9 رول 1000 فولاد امیر کبیر کاشان به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 0.9 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0.9 رول 1250 فولاد امیر کبیر کاشان به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 0.9 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0٫3 کاشان 1000 رول کارخانه به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 0.3 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0٫4 کاشان 1000 رول کارخانه به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 0.4 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 1 رول 1000 فولاد امیر کبیر کاشان به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 1 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 1 رول 1250 فولاد امیر کبیر کاشان به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 1 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 1.25 رول 1000 فولاد امیر کبیر کاشان به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 1.25 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 1.25 رول 1250 فولاد امیر کبیر کاشان به روز رسانی: 1398-11-5 1250 رول 1.25 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 1.5 رول 1000 فولاد امیر کبیر کاشان به روز رسانی: 1398-11-5 1000 رول 1.5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار

ورق شهرکرد

نام محصول عرض (mm) حالت ضخامت (mm) محل بارگیری استاندارد قیمت نمودار قیمت
ورق گالوانیزه 0.5 رول 1000 تاراز شهرکرد به روز رسانی: 1398-11-3 1000 رول 0.5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0.5 رول 1250 تاراز شهرکرد به روز رسانی: 1398-11-3 1250 رول 0.5 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0.6 رول 1000 تاراز شهرکرد به روز رسانی: 1398-11-3 1000 رول 0.6 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0.6 رول 1250 تاراز شهرکرد به روز رسانی: 1398-11-3 1250 رول 0.6 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0.7 رول 1000 تاراز شهرکرد به روز رسانی: 1398-11-3 1000 رول 0.7 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0.7 رول 1250 تاراز شهرکرد به روز رسانی: 1398-11-3 1250 رول 0.7 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0.8 رول 1000 تاراز شهرکرد به روز رسانی: 1398-11-3 1000 رول 0.8 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0.8 رول 1250 تاراز شهرکرد به روز رسانی: 1398-11-2 1250 رول 0.8 کارخانه تماس بگیرید واحد: کیلوگرم مشاهده نمودار
ورق گالوانیزه 0.9 رول 1000 تاراز شهرکرد به روز رسانی: 1398-11-2 1000 رول 0.9 کارخانه تماس بگیرید
( )
واحد: کیلوگرم
مشاهده نمودار
نمایش 1 تا 200 از 274 (2 صفحه)
سوالات متداول

1- چه مواردی روی قیمت ورق تاثیر می گذارد ؟

قیمت ورق ها بر اساس مقدار ضخامت و ابعاد آنها مشخص می شود و البته قیمت ورق ها با توجه به نوسانات دائم بازار در حال تغییر می باشند .

2- نحوه عرضه ورق ها از طریق سایت فولادیوم به صورت رولی بوده یا به صورت شیت می باشد؟

فروش ورق رنگی به هر دو صورت امکان پذیر می باشد و خواست مشتری تعیین کننده است .

3- برای سفارش ورق در سایت فولادیوم چه مراحلی باید طی شود؟

جهت سفارش محصول مورد نظر باید ابتدا به سایت فولادیوم و دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید و با مشاهده تمامی ورق های تولیدی کارخانجات مختلف، نمونه مورد نظر را دیده و بعد از انتخاب به سبد خرید اضافه کنید.

4- آیا قیمت هایی که برای ورق ها در سایت فولادیوم درج شده ، به روز می باشد؟

بله، قیمت هایی که برای ورق ها در سایت فولادیوم درج شده است ، در لحظه بروزرسانی می شوند و کاربران آخرین قیمت روز را مشاهده می کنند .

5- نحوه ثبت سفارش از فولادیوم به چه صورت است؟

شما براحتی می توانید برای خرید محصولات فولادیوم، جزئیات محصولات را در سایت بررسی نموده و سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت کنید.

6- شرایط پرداخت در فولادیوم به چه صورت است؟

پرداخت به صورت نقدی انجام می شود. پس از ثبت سفارش و تایید پیش فاکتور شما برای پرداخت مبلغ 24 ساعت فرصت دارید.

7- نحوه ارسال محصولات به چه صورتی می باشد؟

تمامی محصولات از طریق باربری مخصوص برای مشتری ارسال می گردد.